działy informacyjne

porady Lak System - jakie łózko, jaki materac?  wydarzenia i aktualne informacje Lak System  promocje sklepu Lak System łóżka metalowe i materace  Blog o łóżkach metalowych 

Czas realizacji zamówienia

Szanowny Kliencie,

Twoje produkty wyślemy nie później niż w ciągu 9 dni roboczych licząc od następnego dnia roboczego po dniu przyjęcia zamówienia do realizacji.  

Dzień przyjęcia zamówienia do realizacji to dzień, w którym: 

  • zaksięgowaliśmy płatność za zamówienie, o czym powiadomimy Cię
  • zostało złożone zamówienie za pobraniem 

Pamiętaj: Dzień roboczy – jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. 

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminów doręczenia produktu w każdym przypadku, na który nie mieliśmy wpływu, a który spowodował zmianę terminu doręczenia produktu. W tych wypadkach zostaniesz poinformowany droga telefoniczną, elektroniczną lub przez SMS.

W momencie zlecenia wysyłki łóżka otrzymasz SMS-em informację / awizo. Numer listu przewozowego oraz dalsze informacje otrzymasz na e-mail podany w zamówieniu. 

Dostawę zapewnia firma kurierska DHL lub DPD (w zależności od gabarytów).
Samodzielnie możesz zapytać o status realizacji zamówienia dzwoniąc na numer 730-777-416 lub wysyłając e-mail na adres: laksystem.sklep@gmail.com, lub kontaktując się z firmą kurierską.  

Z OSTATNIEJ CHWILI
OD JUTRA TO SIĘ OPŁACI PRZY ODBIORZE

 

Już jutro startuje tydzień darmowej przesyłki za pobraniem. Oszczędź sobie dylematu i pieniędzy. 13-20 lutego. To się opłaca przy odbiorze. Zapraszamy do zakupów

 

promocja przesyłka gratis w Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl