OPÓŹNIENIA W DOSTAWIE

Szanowni Państwo,
Firmy kurierskie: DHL i DPD zaprzestały przyjmowania do transportu w całym kraju przesyłek niestandardowych, w tym naszych produktów.

Wysyłki organizujemy kurierem UPS lub TNT, mimo to dla nowych zamówień wysyłka może opóźnić się o tydzień, a w przypadku sof metalowych - nawet o dwa tygodnie. Opóźnienia nie dotyczą większości materacy.
W razie pytań służymy informacją pod nr tel. 730 777 125 w godz. 9-17. Za niedogodności przepraszamy.

działy informacyjne

porady Lak System - jakie łózko, jaki materac?  wydarzenia i aktualne informacje Lak System  promocje sklepu Lak System łóżka metalowe i materace  Blog o łóżkach metalowych 

Dostawa i koszt dostawy łóżek

 

Z satysfakcją informujemy o wysyłce gratis na cały asortyment łóżek metalowych, materacy i dodatków w tutejszym Sklepie oraz w Sklepie na Allegro. Wysyłka 0 zł będzie możliwa po dokonaniu płatności przelewem. Przesyłka za pobraniem to tylko 30 zł dla całego zamówienia, bez względu na ilość produktów w koszyku.  

Sposób dostawy łóżek 

  1. Łóżka wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej - DHL lub DPD w zależności od gabarytów. Istnieje możliwość osobistego odebrania produktu w siedzibie firmy Lak System po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
  2. Nie mamy możliwości komunikowania się z kurierem dostarczającym przesyłki. Godzina dostawy w pełni uzależniona jest od pracy firmy kurierskiej.
  3. Zawsze powiadomimy Cię o zleceniu wysyłki (w dniu nadania).

Ważne informacje dotyczące dostawy przesyłki przez firmę kurierską DHL:

Ważne informacje dotyczące dostawy przesyłki przez firmę kurierską DPD:

  • Planowana dostawa w 48 godz. roboczych
  • infolinia, tel. 225775555
  • Strona śledzenia: https://www.dpd.com.pl/Moje-DPD/Zlokalizuj-przesylke
  • Na stronie śledzenia jest dostępny numer telefonu do kuriera (tylko w dniu dostawy)
  • W dniu dostawy otrzymają Państwo SMS z informacją

Każdorazowo w przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania w obecności kuriera, kurier ma obowiązek spisać protokół szkodowy, a następnie wydać przesyłkę. W takim przypadku prosimy przesyłkę odebrać, a następnie skontaktować się z nami pod nr tel. 730777125

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl